Onze gegevens
Vragen? Contacteer ons!

EURO-MOUSSE bvba

Mallaardstraat 37
9400 Ninove

Tel: +32 54 33 48 29
Fax: +32 54 33 46 44

BE 0416.428.423

mail ons

vind ons op facebook

Kim Michiels
CEO
kim@euromousse.be
+32 473 523 192

 

Joke Lauwaert
office manager
joke@euromousse.be
+32 495 675 987

 

Marielle Guion
management assistent
marielle@euromousse.be

SALES TEAM

Kristine Scheppers
Regio Oost- en West-Vlaanderen, Vlaams-Brabant en Brussel
kristine@euromousse.be - +32 492 467 749

Ine Holsteens
Regio Limburg, Antwerpen, Vlaams Brabant
ine@euromousse.be - +32 499 889 266

Marco Mossuto
Regio Wallonië
marco@euromousse.be - +32 474 100 964

Abdelmonaim Larabi
Regio Brussel
abdel@euromousse.be - +32 470 442 707

Contactformulier


* Verplichte velden

Openingsuren

Maandag
Na afspraak tot 18:00
Dinsdag
Na afspraak tot 18:00
Woensdag
Na afspraak tot 18:00
Donderdag
Na afspraak tot 18:00
Vrijdag
Na afspraak tot 17:00
Zaterdag
 
Zondag
 

Sluitingsdagen 2020

maandag 2 november
woensdag 11 november

Eindejaarssluiting | vrijdag 25 december 2020 tot en met vrijdag 1 januari 2021